Про компанію

Наша сила в якості

Група компаній "Автотранс" понад 20 років є  оператором із забезпечення споживачів нафтопродуктами та скрапленим газом.

Ми є одним із співзасновників Української Асоціації скрапленого газу (ULPGA).

Політика управління якістю дозволяє нам зберігати бездоганну репутацію і бути надійним партнером як для постачальників палива, так і для його споживачів.

Професіоналізм нашої команди дає нам можливість швидко визначати потреби Клієнтів, пропонуючи їм найоптимальніші рішення  та гідний сервіс.

Постійно розширюючи мережу власних автозаправних комплексів і баз зберігання палива, ми надаємо Клієнтам максимально зручну доступність до наших об'єктів та забезпечуємо високий рівень сервісного обслуговування.

Ми є єдиним офіційним представником в Україні компанії "Autogas Italia", яка використовує у своєму виробництві газобалонного обладнання інноваційні технології та розробки. У мережі власних сертифікованих СТО ми також пропонуємо установку ГБО світових виробників на будь-який вид автотранспорту.

Дотримуючись усіх стандартів екологічної та промислової безпеки, ми здійснюємо свій внесок у збереження навколишнього середовища, що також є одним з наших принципів корпоративно - соціальної відповідальності.

Про компанію
Основні види діяльності компанії
Мережа АЗК І АГЗП Автотранс
Мережа АЗК І АГЗПВсе необхідне в дорозіДізнатися детальніше
Оптова торгівля Автотранс
Оптова торгівляПостачання нафтопродуктів і зрідженого газуДізнатися детальніше
Газобалонне обладнання Автотранс
Газобалонне обладнанняМережа сервісних центрів встановлення та обслуговування ГБОДізнатися детальніше
Програма лояльності