100 новеньких комплектів спецодягу для «Швидкої допомоги» було зшито завдяки мережі АЗС «Автотранс».

100 новеньких комплектів спецодягу для «Швидкої допомоги» було зшито завдяки мережі АЗС «Автотранс».

26.05.2016

Завдяки компанії «Автотранс» була зшита річна спецодяг для швидкої допомоги м Полтава.

Завдяки компанії «Автотранс» була зшита річна спецодяг для швидкої допомоги м Полтава.

Створення єдиної оперативно-диспетчерської служби зараз завершується відповідно до ст. 8 Закону України «Про екстрену медичну допомогу» в рамках Національного проекту «Вчасна допомога» для зменшення часу прибуття бригад екстреної медичної допомоги до пацієнта. Однак назріла необхідність в придбанні нової уніформи для диспетчерів служби. Зараз адміністрація Центру екстреної медичної допомоги не має можливості використовувати бюджетні кошти на закупівлю спецодягу для працівників. «Ми звернулися за допомогою до спонсорів, які миттєво відгукнулися на це прохання і вже через три тижні пошили сотню комплектів літніх костюмів на загальну суму понад 44 тис. Грн. для диспетчерів єдиної оперативно-диспетчерської служби », - каже головний лікар центру О.Лавренко.

Ми відзначили цю допомогу дуже важливою для себе, адже працівники центру екстреної медичної допомоги рятують здоров'я і життя городянам як ангели-хранителі. Ця подія особлива для нас, тому що ми допомагаємо тим, хто цілодобово, 365 днів у році допомагає всім нам, а дуже часто це не просто допомога, а порятунок найдорожчого що є у людини, це - життя ... Тому коли ми дізналися, що існує потреба в новій формі для співробітників станції швидкої допомоги, ми без вагань погодилися взяти участь у цій добрій справі. Це можливість віддячити за небайдужість до людського життя, чуйність і розуміння проблем тих, хто потребує допомоги і чия доля опинилася в складній ситуації. - Керівник комерційного відділу ТОВ «Торговий дім Автотранс Ойл» Бережний М. А.

Від імені всього колективу установи, керівник подякував благодійників і вручив їм Подяка. Красу, якість і зручність нової уніформи (спецодяг для швидкої допомоги) відзначили працівники центру. Диспетчер Вікторія Медвідь подякувала за увагу до потреб і поділилася враженнями. Оскільки диспетчерська - особа екстреної медичної допомоги, всі диспетчери мають новий спецодяг. Будемо ще гарніше! »- Жартує Вікторія.

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності