А92 Shebel на «Автотранс» підтвердив якість на авторитетній перевірці

А92 Shebel на «Автотранс» підтвердив якість на авторитетній перевірці

26.08.2020

Пальне А92 бренду Shebel на автозаправках «Автотранс» пройшло перевірку від випробувального центру «Інспекторат Україна».

Прочитаєте за 2 хв.

Новина: Пальне А92 бренду Shebel на автозаправках «Автотранс» пройшло перевірку від випробувального центру «Інспекторат Україна».

Перевірка: Проби нафтопродуктів для аналізу відбиралися без попередження, методом «з пістолета» на автозаправках «Автотранс» у м. Полтава, м. Гребінка та с. Велика Рублівка (Полтавська область).

Висновки: результати дослідження підтвердили, що відібрані зразки пального повністю відповідають вимогам чинного ДСТУ.

Пряма мова. Денис Копил, керівник відділу маркетингу «Автотранс»:

Перевірка вкотре розвінчала міф про те, ніби А92 – низькопробне пальне для старих авто. Навпаки, усе більше водіїв починають використовувати А92 як альтернативу дорожчому А-95. За всіма характеристиками А92 відповідає нормативам Євро-5 і Держстандарту якості.
«Автотранс» співпрацює тільки з надійними виробниками нафтопродуктів. Завод-виробник надає паспорт якості на кожну партію пального і сертифікати відповідності із зазначенням всіх фізико-хімічних показників продукту. Якістю пального від Shebel клієнти задоволені.

Детально про:

Shebel – бренд Шебелинського нафтопереробного заводу та продукції, яку він виробляє: бензини А92 та А95, ДП, LPG.

ТОВ «Інспекторат Україна» – офіційний представник BureauVeritasGroup – світового лідера з надання послуг тестування, інспекції, сертифікації. Співпраця з Bureau Veritas /Inspectorate – всесвітньо визнана гарантія якості і надійності результатів.

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності