Autotrans презентував черговий оновлений АЗК

Autotrans презентував черговий оновлений АЗК

24.06.2021

24 червня, 2021. Мережа АЗК Autotrans відкрила оновлену заправку з магазином у м. Горішні Плавні на Полтавщині.

Автозаправний комплекс розташований на транспортній розв'язці при в'їзді в місто. Виконаний у новому дизайні, має чорно-зелену стилістику, з оновленим лого в написанні латиницею.

«Ми встановили новітні паливні колонки німецького виробництва (Gilbarco), які забезпечують надточний налив. Клієнти можуть бути впевнені в тому, що їх заправили рівно на заявлену кількість пального. Усе обладнання відповідає актуальним стандартам якості, протипожежної безпеки та екологічності», – прокоментував Валентин Заворотюк, головний інженер Групи компаній Autotrans.

«8 постів для заправки автомобілів дозволять уникнути черг. Сучасний магазин з широким асортиментом товарів і швейцарська кавомашина профі рівня. Для наших клієнтів баристи підібрали унікальний бленд кави speciality – це відбір кращих зерен арабіки.

Найголовніше – високий рівень обслуговування та незмінно якісне пальне від українських та білоруських заводів-виробників.

Також ми продовжуємо стратегію популяризації регіональних продуктів. Нашою метою є підтримка локальних фермерських підприємств. Хочемо показати клієнтам АЗК, що перекус тут може бути не лише поживним, а ще й корисним. Ми називаємо це – новий клієнтський досвід, який гарантує нам лояльність клієнтів до бренду.

Тому заправка на Autotrans і перебування у нас стануть ще приємнішими для кожного клієнта», – прокоментувала Світлана Луценко, директор з маркетингу мережі АЗК Autotrans.

Нагадаємо, навесні Autotrans презентував оновлену АЗК флагман у Полтаві на вул. Ковпака, 15.

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності