Аutotrans racing team достроково виграла United Time Attack Series у класі AWD

Аutotrans racing team достроково виграла United Time Attack Series у класі AWD

14.09.2021

Команда Аutotrans racing team на пальному А-100 Еuro посіла 2 призові місця на гонках United Time Attack Series у Кам'янському і достроково виграла клас «AWD».

Подія:

Автоперегони Національної серії України United Time Attack Series. 4 етап, м. Кам'янське, 10-12 вересня, 2021. 

Новина:

Пілот Аutotrans racing team Дмитро Білогубцев здобув 1 і 2 місце на 4 етапі перегонів Національної серії України United time attack series. 1 місце пілот посів у класі «AWD» (повний привід). 2 місце посів у класі «Super Sport». 

Пряма мова: пілот Аutotrans racing team Дмитро Білогубцев

«На цей етап ми взяли з собою 3 комплекти різної гуми. Траса має свої особливості, пов'язані з промисловим характером міста. Шар пилу від діяльності заводів осідає на асфальт, що впливає на поведінку авто і під це треба підлаштуватися. До того ж це “чужа” для нас траса, на якій ми не маємо змоги регулярно тренуватися. Після тренувань вирішили, що найкраще під трасу картодрому “Dniprokart” підходить саме EXTREME R7A R18. 

Були певні складнощі в день кваліфікації, але ми з механіком Сергієм Монголом працювали до вечора з авто і на день перегонів зуміли все владнати. Окрема подяка Сергію Акіменку, який дистанційно контролював налаштування авто після кожного заїзду. Уся команда спрацювала на відмінно, що в підсумку дало бажаний результат».

Пальне від Аutotrans:

Дмитро Білогубцев заправляє гоночну Subary WRX STI бензином А-100 Euro від мережі АЗК Аutotrans. 

Пряма мова: пілот Аutotrans racing team Дмитро Білогубцев

«Автомобіль налаштований на пальному А-100 Еuro від компанії мережі АЗК Аutotrans, тому нам вдалося проїхати дуже результативно, наші конкуренти залишились позаду. Це свідчить про те, що високооктанове пальне створене для перемог».

Результати:

Команда Аutotrans racing team достроково виграє 1 місце перегонів Національної серії України United Time Attack Series у класі «AWD». У класі «Super Sport» команда наразі посідає 2 місце, а підсумок буде відомий після результатів фінального етапу. Він відбудеться у жовтні, в Полтаві.   

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності