Автогазова СТО «Автотранс» пройшла перевірку експертів на звання кращої в Україні

Автогазова СТО «Автотранс» пройшла перевірку експертів на звання кращої в Україні

26.10.2020

Фахівці рейтинг-акції «Автоексперт. Кращий автосервіс України» перевірили автогазове СТО «Автотранс» у рейтинг-акції на кращий сервіс ГБО.

Прочитаєте за 2 хв.

Що: «Автоексперт. Кращий автосервіс України» – всеукраїнська рейтинг-акція, яка визначає кращі компанії України з надання послуг автосервісу. На І етапі конкурсу за станції голосували клієнти. Під час ІІ етапу журі їздить містами України і особисто перевіряє станції, які набрали найбільше голосів.

Команда «Автоексперту» та начальник відділу встановлення та збуту ГБО «Автотранс» Сергій Кінаш (перший зліва, у чорній жилетці)

26 жовтня команда «Автоексперту» перевірила рівень автогазової СТО «Автотранс». Наша СТО – одна з 63, що змагаються за звання кращої в Україні. Загальний рейтинг і переможці будуть відомі за місяць.

Під час перевірки ми поговорили з Юрієм Дациком, автоекспертом, головою журі конкурсу «Краще СТО».

Юрій Дацик, пряма мова:

«Рівень станцій з встановлення та обслуговування газобалонного обладнання в Україні на доволі високому рівні. Ми вже особисто перевірили 6 СТО, «Автотранс» – 7. Ваша станція на високому рівні. За рік освоїли деякі нові послуги. Маєте абсолютно все необхідне обладнання для ремонту та обслуговування ГБО. Гарно, що у вас є люди, які розвиваються, експериментують і впроваджують нові технології. Сьогодні ми побачили Reno Fluence, який ви поставили на газодизель. Це складна й актуальна тема.

Reno Fluence на газодизелі

Важливо, що на автогазовому СТО «Автотранс» дають велику гарантію – 3 роки або 100 тис. км. Це пересвідчує, що станція впевнена в якості своєї роботи. До того ж, я не бачив негативних відгуків про цю СТО в інтернеті. «Автотранс» – на рівні кращих газових СТО в Україні. Такі станції мають бути в кожному місті, і тоді на ринку сервісу ГБО не буде проблем».

В тему: За 6 років проведення конкурсу від «Автоексперту», автогазове СТО «Автотранс» двічі потрапляло до ТОП-3 кращих автогазових СТО України.

Автогазове СТО «Автотранс» – передова українська компанія, яка працює на ринку газобалонного обладнання в Україні з 2001 року. Ми – ексклюзивний представник Autogas Italia, італійського виробника газобалонного обладнання зі світовим ім'ям.
 

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності