Автотранс - як велика сім'я, або свято для дітей і дорослих

Автотранс - як велика сім'я, або свято для дітей і дорослих

06.06.2016

В Неділя 5 червня дитячим сміхом був заповнений один з розважальних комплексів міста Полтава - такий сімейне свято влаштувала для своїх клієнтів і співробітників компанія «Автотранс».

В Неділя 5 червня дитячим сміхом був заповнений один з розважальних комплексів міста Полтава - такий сімейне свято влаштувала для своїх клієнтів і співробітників компанія «Автотранс».

Більше 250 дітей разом з батьками стрибали на батутах, грали на атракціонах, каталися на надувних гірках, каруселях і тарзанках. Цей грандіозний дитяче свято влаштувала для своїх клієнтів, партнерів і співробітників мережу АЗС «Автотранс». Таким чином компанія вирішила зібрати в одному місці і організувати цікаве дозвілля для людей, об'єднаних між собою цією мережею АЗС. Турбота і увага до дітей - відмінна риса компанії «Автотранс». Благодійні та спонсорські проекти, спрямовані на дітей, різні акції і сюрпризи для самих маленьких відвідувачів АЗС - багаторічна традиція цієї компанії. Тому цілком логічно, що цей рік не став винятком, запрошення на сімейне свято видавали клієнтам мережі в Полтава, а в інших населених пунктах області (зокрема в Кременчуці, Миргороді, Лубнах і Шишаках), кожна дитина, який відвідав АЗС отримував в подарунок іграшку.
Сімейне свято такого масштабу - явище по-своєму унікальне і для компанії «Автотранс», яка проводить подібний захід вперше, і взагалі для полтавської громади, адже на сьогодні в місті мало компаній які вважають, що на такі заходи варто витрачати гроші. Навіщо це потрібно мережі АЗС «Автотранс»? Відповідь проста - компанія дбає про своїх клієнтів, тому намагається постійно вдосконалюватися і дарувати радість своїм клієнтам.
У компанії переконані, що подібне спільне проведення часу дозволить краще зрозуміти один одного співробітникам компанії і клієнтам, які в неформальній обстановці можуть познайомитися, поділитися досвідом виховання дітей і просто поспілкуватися. Люди мали можливість переконатися в тому, що компанія «Автотранс» - це перш за все звичайні люди, об'єднані спільною ідеєю - якісного обслуговування клієнтів. Таким чином стирається грань між бізнесом і клієнтами, а залишаються відносини між окремими людьми, і неважливо клієнти вони або співробітники.
Також на свято були запрошені діти з недільної школи Святоуспенського кафедрального собору та вихованці вокально-хорової студії «Домінус».
За словами начальника комерційного відділу Бережного М.А .: «Автотранс часто називають сімейною компанією, і ми напевно можемо з цим погодитися. Ми, як справжні сім'янини хочемо щоб наша сім'я була великою, здоровою і щасливою, зі своїми святами та подарунками. У перший же день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань. Всі ми разом прагнемо, щоб вони росли здоровими та щасливими, прославляли свої родини, батьків і рідний край.
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним головним пріоритетом для кожного з нас. Компанія «Автотранс» закликає всіх сьогодні і кожен наступний день зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді наші діти виростуть достойними людьми, а ми все неодмінно будемо ними пишатися ».
Майже чотири години тривав дитяче свято, але втоми діти не відчували. Щасливі діти і задоволені батьки - ось головний результат свята. За словами керівництва, саме така мета і стояла перед організаторами. Свято пройшло «на ура», тому напевно проведення подібних свят стане доброю традицією для компанії «Автотранс»

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності