«Автотранс» забезпечив проведення змагань зі спортивного танцю в Полтаві

«Автотранс» забезпечив проведення змагань зі спортивного танцю в Полтаві

18.05.2016

На цих вихідних в Полтаві пройшли змагання зі спортивних танців «Гран-прі Полтавщини». За перемогу в конкурсі 14 і 15 травня змагалися танцюристи з України та зарубіжжя.

На цих вихідних в Полтаві пройшли змагання зі спортивних танців «Гран-прі Полтавщини». За перемогу в конкурсі 14 і 15 травня змагалися танцюристи з України та зарубіжжя.

Ідейним натхненником заходу став лауреат міжнародних конкурсів, 8-разовий володар Кубка України, 6-кратний чемпіон України, призер Кубка Світу в Австрії, переможець відкритого чемпіонату Світу в Німеччині, художній керівник ансамблю спортивного танцю «Грація», заслужений працівник культури Петро Горголь.

До речі, танцювальний турнір припав на його 60-річчя. Ювіляра привітали колеги з танцювального суспільства, судді, представники державної влади і місцевого самоврядування, а також відомі полтавські музиканти Олег Писаренко і Олег Шеременко, під музичне привітання яких всі глядачі і гості заходу мали можливість потанцювати на паркеті разом з відомими танцюристами.

Змагання зі спортивного танцю приймали учасників з Тбілісі (Грузія), Тирасполя (Молдова), Львова, Полтави, Івано-Франківська, Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровська, Києва, Рівного, Черкас та інших міст.

Судило виступу досвідчене журі з Португалії, Грузії, Молдови, а також ліцензовані українські спеціалісти.Победітелі змагань отримували кубки, фіналісти - дипломи та медалі. У категоріях «Молодь» і «Дорослі» всіх фіналістів відзначили грошовими нагородами, а дітей - солодкими призами.

Показовими виступами в вечірньому відділенні публіку розважали багаторазові чемпіони України, призери відкритої першості Англії Антон Нестеренко і Дарина Марющенко з латиноамериканської шоу-програмою. А фіналісти чемпіонату світу Анастасія Молчанова та Олег Телега представили глядачам європейську шоу-програму. Свій виступ подарував присутнім і народний ансамбль спортивного танцю «Грація» ПНПУ імені В. Г. Короленка. Організаторами цього змагання зі спортивних танців виступили Українська танцювальна рада, ГО «Танцювальна Полтавщина» і танцювальний клуб «Грація».

Одним з головних партнерів конкурсу виступила компанія «Автотранс», яка широко відома в Полтаві своїми благодійними та соціальними проектами. Підтримка подібних заходів - принципова позиція керівництва компанії, яке є значним внеском у розвиток спорту, пропаганду здорового способу життя, виховання молоді та організацію дозвілля. Як відомо, компанія «Автотранс» - один з головних партнерів Полтавського батальйону небайдужих і бере участь у всіх проектах цієї благодійної організації. Також під опікою і безпосередній участі підприємства організована вокально-хорова студія «Домінус», яка займається пошуком талановитих дітей Полтавщини і допомагає розвивати їх вокальні здібності. Заняття в студії проводять безкоштовно, а викладають там кваліфіковані педагоги.

Організатори планують зробити конкурс регулярним і в наступному році провести ще більш масштабне дійство, на яке запросять для показових виступів чемпіонів світу зі спортивних танців, і збільшити географію і кількісний склад учасників.

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності