«Автотранс» переймає передові технології по установці ГБО в Італії

«Автотранс» переймає передові технології по установці ГБО в Італії

05.02.2016

Одна зі світових країн-лідерів у виробництві гбо Італія активно ділиться досвідом з українськими колегами.

Одна зі світових країн-лідерів у виробництві гбо Італія активно ділиться досвідом з українськими колегами.

У січні 2016 року делегація компанії «Автотранс» здійснила робочий візит до партнерів з компанії «Автогаз Італія» в м Модену. Мета поїздки полягала в освоєнні нових технологій для установки газобалонного обладнання на дизельні двигуни стандарту екологічності Євро-5 і Євро-6 і переобладнанні бензинових двигунів типів TSI, FSI Valvetronic для роботи на пропан-бутану. Освоєння таких технологій дозволить компанії «Автотранс» запропонувати на українському ринку унікальні послуги, які до цього були недоступні для наших співвітчизників (у чому готова допомогти одна з провідних країн у виробництві гбо Італія).

Також в ході поїздки представникам компанії «Автотранс» вдалося відвідати завод компанії «Autronic», на якому виробляються електронні компоненти для систем газобалонного обладнання «Автогаз Італія». Даний візит дозволив на власному досвіді переконатися у високому рівні організації та високотехнологічності виробництва на даному підприємстві. Також гості з України могли глибше познайомитися з технологічними процесами на заводі «Автогаз Італія» і побачити нові зразки продукції. Зокрема, раніше італійськими фахівцями вже був розроблений новий вид форсунок, який зараз проходить тестування на автомобілях компанії «Автотранс» в Україні.

Це другий за рахунком за останній рік візит представників компанії «Автотранс» в Італію. Співпраця між компаніями розвивається, що відбивається в планах партнерів на найближче майбутнє. У нашої економіки немає іншого напрямку розвитку, крім як шляхом інновацій та впровадження високих технологій, і компанія «Автотранс» готова внести свій вклад в цей процес. Так само, як в цьому нам готова допомогти одна з лідируючих європейських країн в сфері виробництва гбо Італія.

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності