«Автотранс» взяв участь у святі «День села» в Абазівці

«Автотранс» взяв участь у святі «День села» в Абазівці

18.07.2016

Компанія «Автотранс» є соціально відповідальною, тому у всіх регіонах своєї присутності бере участь в житті місцевих громад.

Компанія «Автотранс» є соціально відповідальною, тому у всіх регіонах своєї присутності бере участь в житті місцевих громад. Подібна політика компанії відображає її основні цінності, які лежать в основі діяльності. У кожному населеному пункті, в якому знаходяться об'єкти мережі АЗС, компанія бере активну участь у соціальному житті і надає посильну допомогу у вирішенні локальних проблем.

Зовсім недавно мережу АЗС «Автотранс» розширилася за рахунок нового об'єкта в с. Абазівка, тому, не змогла залишитися осторонь від святкування дня села цього населеного пункту. Представники компанії презентували тут свій відпрацьований на ярмарках Полтавського батальйону небайдужих формат виїзної торгівлі. У цей спекотний літній день в наметі Автотранс гості свята могли освіжитися холодними напоями та морозивом, і спробувати новинки від фаст-фуду мережі АЗС: багети, гамбургери і чіабатту.

День села пройшов в душевній «народної» атмосфері. Жителі Абазівки ближче познайомилися з компанією, яка буде заправляти їх автомобілі якісним паливом і пропонувати найбільш затребувані товари. А це означає, що ще один населений пункт на карті України отримав надійного партнера і друга в особі компанії «Автотранс».

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності