«Автотранс» долучився до встановлення Національного рекорду України

«Автотранс» долучився до встановлення Національного рекорду України

02.07.2020

Група компаній «Автотранс» підтримала команду міжнародного рекордсмена Сергія Малика під час встановлення Національного рекорду України з мотопробігу.

Гонщик Сергій Малик і команда Київського міського автомотоклубу (КМАМК) проїхали 2700 кілометрів Україною від крайньої точки Луганщини до Закарпаття. Цю відстань за добу гонщик проїхав на електромотоциклі Dnepr Electric.

Під час встановлення рекорду, команда двічі заїжджала до Полтави – на АЗК «Автотранс». Наша група компаній допомогла в реалізації рекорду, виступивши паливним партнером.

Більше з місця подій дивіться у сюжеті.

Зазначимо, Сергій Малик та команда КМАМК встановили вже 36 національних та світових рекордів. 2018 року під час тижня швидкості Bonneville Speed Week, на озері Бонневіль у США, гонщик встановив рекорд на електромотоциклі Dnepr Electric, досягнувши швидкості 104,78 милі на годину (168 км/год).

У 2017 році, на фестивалі Bonneville Speed Week Сергій Малик встановив світовий рекорд швидкості у класі 650 М-РВG на мотоциклі КМЗ Дніпро – 73,041 милі на годину (116,86 км/год).

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності