Дитяче настрій на автозаправках

Дитяче настрій на автозаправках

03.06.2015

Акція до Дня захисту дітей була організована мережею АЗК «Автотранс».

Акція до Дня захисту дітей була організована мережею АЗК «Автотранс».

Мережа автозаправок «Автотранс» продовжує дарувати своїм клієнтам позитивні емоції. Цими вихідними з нагоди Дня захисту дітей на провідних АЗК дітям клієнтів мережі дарували повітряні кульки з логотипом компанії «Автотранс» та ГО «Команда небайдужих». Унікальні повітряні кульки роздавали також волонтери ГО «Команда небайдужих» на святковому ярмарку 31 травня, на Соборній площі в Полтаві. Всього в рамках акції було роздано понад 4000 повітряних кульок, а з ними гарний настрій і дитячі посмішки.

Ця спільна між організаціями акція до Дня захисту дітей не є першою в своєму роді. Зокрема, в травні була розпочата благодійна акція «9 коп. з кожного літра палива - на допомогу ветеранам », яка триває досі, оскільки видача матеріальної допомоги ветеранам ще не закінчилася.

Цією акцією мережу АЗК прагнула внести нотку безтурботності і дитячої безпосередності в серця людей, нагадавши, що не варто залишати віру в щасливе майбутнє, так як немає непереборних перешкод для тих, хто щиро прагне до змін на краще. Але День захисту дітей - це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб всі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками і громадянами своєї Батьківщини.

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності