Інтелектуальне ГБО Autogas Italia, технології сьогодення і майбутнього

Інтелектуальне ГБО Autogas Italia, технології сьогодення і майбутнього

05.09.2017

Компанія «Автотранс» - офіційний представник торгової марки Autogas Italia в Україні, провела дводенний семінар для установників ГБО по обслуговуванню і установки газобалонного обладнання Autogas Italia.

Компанія «Автотранс» - офіційний представник торгової марки Autogas Italia в Україні, провела дводенний семінар для установників ГБО по обслуговуванню і установки газобалонного обладнання Autogas Italia. Отримати всю інформацію про найсучаснішому і високотехнологічному обладнанні з'їхалися партнери компанії «Автотранс» з усієї України.

Відеозвіт проведення семінару

Даний семінар, за доброю традицією, провів головний конструктор і засновник компанії «Autogas Italia» Вальтер Мадреперла. Протягом семінару виробники ГБО Autogas Italia провели повний теоретичний курс підготовки для тих фахівців які займаються установкою італійського ГБО Autogas Italia в Україні. В рамках семінару були детально розглянуті основні вузли і компоненти ГБО Autogas Italia. Одночасно з цим детально були розглянуті всі функції програмного забезпечення і його останніх оновлень, за допомогою якого проводиться настройка ГБО.

Непідробний інтерес викликало обладнання Autogas Italia призначене для установки на дизельні мотори. Так як ця тема на даний момент вважається однією з найперспективніших, то саме по ній у більшості слухачів і були питання.

Крім теоретичної частини було проведено ще й практичний курс, де всі бажаючі змогли познайомитися з роботою італійського ГБО Autogas Italia встановленого на малотонажний комерційний транспорт на прикладі FIAT Doblo з бензиновим двигуном, WV Crafter і сідельний тягач DAF і з дизельними ДВЗ. Для любителів адреналіну і драйву був представлений змагається спорткар Subaru Impreza WRX STI переобладнаний під роботу на газі завдяки обладнанню Autogas Italia.

Компанія Autogas Italia передовик в сфері виробництва ГБО для всіх типів двигунів. На семінарі були представлені також переобладнані в Італії, для роботи на газі, поштові катери компанії DHL, тепловози, новітні розробки в сфері чіп тюнінгу всіх типів ДВС, газодизельні генератори, а також обладнання для діагностики автомобілів.

Всі учасники семінару по закінченню навчання отримали відповідні сертифікати на установку систем Autogas Italia. На думку учасників, для того щоб завжди бути в курсі світових інновацій ГБО, таких семінарів має бути якомога більше. А тих, хто не зміг взяти участь, ми будемо раді бачити на наступному нашому семінарі, про дату проведення якого повідомимо трохи пізніше.

Якщо Ви вже задумалися над тим де можна поставити ГБО в Полтаві, якщо Вам потрібна дійсно професійна установка газу на авто, діагностика або ремонт, телефонуйте і записуйтеся по телефону 050-404-51-59 або приїжджайте до нас на майстерню за адресою м Полтава , вул. Ковпака, 15.

За результатами Autobooking.com в номінації «Установка і обслуговування ГБО» кращим визнано нашу мережу автогазових СТО «Майстерня ГБО». Ви безсумнівно залишитеся задоволені якістю наших послуг!

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності