Команда «Автотранс» взяла участь в третьому полтавському напівмарафоні «NewRun»

Команда «Автотранс» взяла участь в третьому полтавському напівмарафоні «NewRun»

03.09.2017

Сьогодні в Полтаві відбувся третій напівмарафон «NewRun» організований «Нова пошта». Організатори змагань забезпечили можливість випробувати свої сили всім бажаючим, незалежно від віку і рівня підготовки.

Сьогодні в Полтаві відбувся третій напівмарафон «NewRun» організований «Нова пошта».

Організатори змагань забезпечили можливість випробувати свої сили всім бажаючим, незалежно від віку і рівня підготовки. Завдяки роботі команди «Нова пошта» в змаганнях взяла участь рекордна кількість спортсменів і любителів бігу з Полтави та інших міст України, понад 2000 осіб, в числі яких 500 дітей, а найстаршому учаснику забігу, за три дні до старту виповнилося 78 років. Вболівати за спортсменів на Театральну площу міста прийшло більше 5000 полтавців і гостей міста.

Команда «Автотранс» завжди з ентузіазмом підтримує спортивні заходи! У нинішньому полтавському напівмарафоні брали участь і наші спортсмени: Юрій Мороз, Олександр Киценко, Володимир Мурай і Сергій Сементяев.

У забігу взяла участь і команда соціального проекту «Переможці» — ветерани АТО Юрій Дмитренко та Вадим Мазниченко.

Дякую організаторам та волонтерам за цей чудовий свято здоров'я та спорту в Полтаві !!!

Це був особливий день!

Спасибі нашим спортсменам за перший результат і за вибух позитивних емоцій якими вони зарядили наш дружний колектив. Величезна родина «Автотранс» пишається результатами своїх колег, це показник чудової командної роботи!

Ви наші чемпіони, наша гордість!

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності