Компанія «Автотранс» та ГО «Команда небайдужих» завершили видачу матеріальної допомоги ветеранам

Компанія «Автотранс» та ГО «Команда небайдужих» завершили видачу матеріальної допомоги ветеранам

24.06.2015

Матеріальна допомога учасникам бойових дій була видана компанією «Автотранс» в заявленому обсязі.

Матеріальна допомога учасникам бойових дій була видана компанією «Автотранс» в заявленому обсязі.

На цьому тижні закінчилася видача адресної матеріальної допомоги учасникам бойових дій ветеранам Великої Вітчизняної війни, що ознаменувало завершення спільної акції компанії «Автотранс» та ГО «Команда небайдужих». Нагадаємо, що суть акції полягала в тому, що з кожного літра палива, реалізованого через мережу автозаправних станцій «Автотранс» 8 і 9 травня 2015 року, 9 коп. були спрямовані на адресну допомогу ветеранам. Всього в рамках даної акції було зібрано майже 14539,52грн., А щоб охопити більшу кількість ветеранів керівництво компанії «Автотранс» додало до цієї суми ще майже 30 тис. Грн. В сумі ветеранам у вигляді адресної матеріальної допомоги було виплачено 44 100 грн.

Матеріальна допомога видавалася силами співробітників підприємства і представників ГО «Команда небайдужих» тривала більше місяця. За цей час допомогу отримали 120 ветеранів в 11 районах області, в тому числі у великих містах (Полтава, Кременчук, Миргород, Лубни). На жаль, організаторам акції не вдалося особисто засвідчити свою повагу всім ветеранам, які безумовно заслуговують на це. Втім, жоден благодійний проект не здатний взяти на себе функції держави по соціальному забезпеченню. Організатори ж здійснювали видачу матеріальної допомоги виходячи із зібраної суми грошей.

У процесі видачі допомоги організатори зіткнулися з низкою перешкод, серед яких недовіру і настороженість людей, відсутність повного реєстру ветеранів, але ці перешкоди не вплинули на хід акції, яка була доведена до кінця. Компанія «Автотранс» та ГО «Команда небайдужих» публічно звітують про результати акції перед громадськістю, щоб дати відповідь скептикам і критикам, які стверджують, що дана акція, лише чергова спроба маніпуляції на історичних подіях.

Компанія «Автотранс» та ГО «Команда небайдужих» закликають полтавських підприємців, громадські організації та просто небайдужих громадян не залишатися осторонь від наявних проблем і підтримувати соціальні та благодійні ініціативи. Тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати всі виклики, які ставить перед нами історія. Разом ми обов'язково переможемо. З нами Бог, з нами Україна!

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності