Компанія «Автотранс» вивчає технологічні новинки на виставці в Польщі

Компанія «Автотранс» вивчає технологічні новинки на виставці в Польщі

14.04.2016

Фахівці компанії «Автотранс» 8-9 квітня відвідали виставку GAS Show 2016. Дана виставка традиційно проходить у Варшаві і є знаковою подією європейського ринку автогазу, також широко представлено газобалонне обладнання і комплектуючі гбо.

Фахівці компанії «Автотранс» 8-9 квітня відвідали виставку GAS Show 2016. Дана виставка традиційно проходить у Варшаві і є знаковою подією європейського ринку автогазу, також широко представлено газобалонне обладнання і комплектуючі гбо.

Цього року у виставці взяли участь численні компанії з Польщі, Іспанії, Італії, Туреччини, Індії та інших країн світу. Асортимент виставкових експозицій включав в себе різні газобалонні установки і комплектуючі гбо (дозатори, насоси, заправні станції та обладнання до них, клапани, регулятори і ін.), Обладнання для майстерень, циліндри і контейнери.

Мета поїздки для співробітників «Автотранс» полягала у вивченні нових зразків обладнання від визнаних світових виробників і нових учасників ринку. Також представники компанії «Автотранс» провели робочі переговори з партнерами з «Автогаз Італія», які теж брали участь у виставці. В рамках зустрічі обговорювалися поточні плани та досягнуті результати спільної роботи, визначалися тактичні завдання на найближчий період. Також компанії-партнери провели ряд спільних зустрічей з представниками ряду компаній-виробників комплектуючих для ГБО з Туреччини, Польщі, Голландії. Варто зазначити, що іноземні підприємства проявляють значний інтерес до українського ринку і вважають його перспективним.

Варто зазначити, що участь у виставці взяли і деякі українські партнери компанії «Автотранс». Вітчизняні компанії шукають нові горизонти для розвитку в Європі, переймають світовий досвід, тим самим роблячи для інтеграції України набагато більше, ніж політики і чиновники. Україна вже є великим гравцем на європейському ринку автогазу, швидкість впровадження інновацій у нас не особливо відстає від світових тенденцій, і все це дає підстави зараховувати дану галузь до драйверів вітчизняної економіки.

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності