Мотопробіг на електробайку внесли до реєстру Національних рекордів України

Мотопробіг на електробайку внесли до реєстру Національних рекордів України

06.08.2020

Заїзд гонщика Сергія Малика на електромотоциклі Dnepr Electric-2 уздовж України потрапив до реєстру Національних рекордів України.

Прочитаєте статтю за 1 хв. 

Джерело: Національний реєстр рекордів України вніс мотопробіг гонщика Сергія Малика вздовж України до переліку всеукраїнських досягнень.

Деталі: Сергій Малик на електробайку Dnepr Electric-2 проїхав 2700 кілометрів з села Рання Зоря на Луганщині до села Соломоново на Закарпатті. Реєстр визнав цю відстань як найдовшу, подолану на електромотоциклі в Україні.

Автотранс: Група компаній «Автотранс» виступила паливним партнером команди Київського міського автомотоклубу (КМАМК) і міжнародного рекордсмена Сергія Малика під час встановлення Національного рекорду. «Автотранс» надав пальне для супровідного та технічного транспорту.

В тему: Сергій Малик та команда КМАМК встановили 37 національних та світових рекордів. У 2017 році, на фестивалі Bonneville Speed Week Сергій Малик встановив світовий рекорд швидкості у класі 650 М-РВG на мотоциклі КМЗ Дніпро – 73,041 милі на годину (116,86 км/год).

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності