Національна серія України UNITED TIME ATTACK SERIES'19.

Національна серія України UNITED TIME ATTACK SERIES'19.

07.05.2019

Картодром DniproКart в Кам'янському прийняв довгоочікуваний багатьма 1-й етап национальної Серії України з кільцевих перегонів UNITED TIME ATTACK SERIES'19.

Увечері 4 травня на центральній площі міста відбулось урочисте відкриття свята автоспорту, виставка автомобілів і презентація пілотів.

Наступного дня, 5 травня пілоти які приїхали з усієї країни відкрили сезон автоперегонів UNITED TIME ATTACK. Захід зібрав велику кількість учасників і глядачів, трибуни біля треку були заповнені як на футбольному матчі.

Незважаючи на вектор озеленення, гуркіт двигуна ще ніхто не відміняв. Електрична тяга, батареї і розетки - це все дуже цікаво, але в автомобільному світі бензин як і раніше знаходиться на вершині.

Новий картодром побудований для різних категорій учасників, це дозволило пілотам повною мірою проявити свої навички водіння, а глядачам повболівати за своїх друзів і товаришів. Команда «Автотранс» вперше змагалася на даному треку. Результат в класі Super Sport, де і точилась основна боротьба, ми посіли четверте місце. У Кам'янському пройде ще один етап, він відбудеться 14-15.09.2019 де ми і візьмемо реванш.

Хочемо подякувати організаторам за проведення видовищного заходу. На старт вийшло 52 екіпажа, це говорить про успішність обраного вектора розвитку автоспорту в Україні.

Наступний етап запланований на 01-02.06.19 у м Полтава. Запрошуємо всіх разом насолодитися звуком багатосильних двигунів, приємною атмосферою і красою найстильніших і надпотужних автомобілів України.

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності