Новорічна знижка в мережі АЗС

Новорічна знижка в мережі АЗС

18.12.2015

Мережа АЗС «Автотранс» прагне безперервно вдосконалюватися і пропонувати своїм клієнтам нові цікаві пропозиції і акції. Компанія «Автотранс» дарує своїм клієнтам 1 грн. з кожного заправленого літра палива (новорічна знижка).

Новорічна знижка в мережі АЗК

Мережа АЗС «Автотранс» прагне безперервно вдосконалюватися і пропонувати своїм клієнтам нові цікаві пропозиції і акції. Багаторічною традицією мережі АЗС є масштабні новорічні акції приурочені до свята Нового року. Незважаючи на різні типи механік і види призів суть цих акцій єдина - привітати клієнтів з Новим роком, проявити увагу і порадувати подарунками приуроченим до цього свята.

Компанія «Автотранс» дарує своїм клієнтам 1 грн. з кожного заправленого літра палива (новорічна знижка). Для участі в акції потрібно мати картку лояльності (або швидко оформити її на АЗС) і заправитися на 20 і більше літрів будь-якого палива. Термін дії акції з 19 грудня 2015 по 7 січня 2016 г. Акція діє на всіх АЗС мережі, які працюють за готівковий розрахунок.

Мережа АЗС «Автотранс» вітає своїх клієнтів з наступаючими святами і продовжує радувати своїх клієнтів приємними сюрпризами.

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності