Звітний концерт вокально-хорової студії «Домінус»

Звітний концерт вокально-хорової студії «Домінус»

20.05.2019

Діти виконали українські народні пісні, естрадні пісні в обробці,

Минулі вихідні насправді можна охрестити музичними, адже в Полтаві відбулося одразу два заходи за підтримки полтавської мережі автозаправок «Автотранс», «День вуличної музики» та  звітний концерт  вокально-хорової студії «Домінус» .
Концерт  вокально-хорової студії «Домінус», яка налічує більш ніж 80 таланових дітей приніс не менш яскраві емоції і враження глядачам, котрі зібралися на звітний концерт в «Полтавському Академічному Театрі Ляльок».
Як вони звучали! Адже цього року колектив «Домінус» виборов перше місце у Львові.


Діти виконали  українські народні пісні, естрадні пісні в обробці, чого вартує одна лише «Зозуля», яку свого часу співав Віктор Цой. Цьогоріч до колективу приєднався викладач з акторської майстерності,  діти підготували музичну казку «Двоє справедливих курчат», у  котрій  майстерно зіграли і відтворили боротьбу справедливості з кривдою. 


 Гучні оплески та вигуки «Браво» супроводжували кожний виступ маленьких артистів. 


Як і завжди всебічну підтримку розвитку колективу надає полтавська мережа автозаправок «Автотранс». Нам дуже приємно, що завдяки нашій увазі до розвитку вокально-хорової студії «Домінус» маленькі  полтавці відкривають в собі нові таланти, які вже займають призові місця на теренах України – це свідчить про високі результати роботи викладачів так і наполегливість дітей у навчанні.


Сподіваємось наступного разу захід зробити більш масштабним, щоб кожен полтавець зміг насолодитися виступами маленьких артистів. Дата та місце поки тримається у секреті, тож слідкуйте за афішами нашого міста. 

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності