Пам'ятний знак присвячений Конотопській битві презентували в Києві

Пам'ятний знак присвячений Конотопській битві презентували в Києві

30.06.2015

В м Київ стартував промо-тур присвячений річниці битви під Конотопом. У День Конституції в Києві на Хрещатику відбулася офіційна презентація пам'ятного знака присвяченого перемозі в Конотопській битві 1659 року.

В м Київ стартував промо-тур присвячений річниці битви під Конотопом. У День Конституції в Києві на Хрещатику відбулася офіційна презентація пам'ятного знака присвяченого перемозі в Конотопській битві 1659 року. Камінь був освячений Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом. Даний пам'ятний знак Конотопської битви є символом доблесті український воїнів на полі бою і непохитності в опорі українців агресорам і окупантам. Історія Конотопської битви - маловідомий широкому загалу факт, який усвідомлено замовчувався з метою викорінити з пам'яті народу його волелюбний характер.

Презентація пам'ятного знака Конотопської битви супроводжувалася спортивним шоу «Україна єдина».

Під час якого численні гості мали можливість на власні очі побачити автомобілі і мотоцикли, підготовлені до участі в змаганнях, перший вітчизняний спортивний автомобіль для позашляховий змагань - «Вепр», військову техніку різних часів. Протягом дня на спеціально обгородженій ділянці вулиці відбулися змагання в рамках Кубка Києва зі слалому, проводилися заїзди команд по картинку, виступи мото-фрістайлеров.

Дана презентація пам'ятного каменю є початком Всеукраїнського промо-туру, під час якого камінь зможуть побачити жителі 18 міст України. У тому числі 8 липня пам'ятний знак Конотопської битви зможуть побачити і полтавці. З цього приводу в Полтаві буде проведено урочистий молебень і патріот-фест «Історія однієї перемоги». Організатора планує розмістити камінь біля Успенського собору, а поруч - біля Білої альтанки провести ввечері фестиваль. У програмі фестивалю візьмуть участі кращі артисти Полтавщини: Наталія Май, Артем Лоїк, група «Краяни», Марія Бойко, Василь Голуб, Валерій Соколик, творчий центр Олега Писаренка, Дмитро Соколов, Марія і Юрій Фединський, вокальний ансамбль Plica vocalis, також на запрошення організаторів Полтаву відвідає Роман Почеп і колектив POCHEP BEAT. Зустрічати гостей фестивалю буде гурт «Живі барабани», а біля Успенського собору буде організована виставка автомобілів.

Організатори фестивалю, а саме мережа заправок «Автотранс», мережа магазинів «Астера» та ГО «Команда небайдужих» запрошують всіх полтавців, яким не байдужа українська історія, сучасність і майбутнє відвідати фестиваль і підтвердити чіткі патріотичні настрої полтавської громади.

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності