Перший в Україні трактор переобладнаний для роботи на зрідженому газі компанією «Автотранс»

Перший в Україні трактор переобладнаний для роботи на зрідженому газі компанією «Автотранс»

18.08.2016

Компанія «Автотранс» разом з італійськими партнерами з компанії «Автогаз Італія» продовжує впроваджувати в Україні інновації світового рівня в сфері газобалонного обладнання.

Компанія «Автотранс» разом з італійськими партнерами з компанії «Автогаз Італія» продовжує впроваджувати в Україні інновації світового рівня в сфері газобалонного обладнання. Спільна робота між двома компаніями триває вже понад 5 років і за цей час було реалізовано ряд проектів, які можна сміливо назвати знаковими для українського ринку.

Компанія «Автотранс» в статусі ексклюзивного представника обладнання італійського бренду розвиває продажу газобалонного обладнання по всій території України, у чому вже досягла чималих успіхів. Також більше року тому партнери переобладнали в двохпаливний режим роботи три тягачі DAF (Євро-3), МАН (Євро-3), Мерседес (Євро-3), які успішно експлуатуються протягом цього часу і демонструють високі показники економії (економія на 100 км пробігу становить 103 грн., а обладнання повністю окупається за 68 тис. км).

17 серпня на базі майстерні по установці ГБО в м Полтава було проведено третій Всеукраїнський семінар для установників газобалонного обладнання. На захід зібралися представники 17 міст України, причому географія представництва покриває половину території України (Дніпропетровська, Кіровоградська, Житомирська, Запорізька, Черкаська, Київська, Чернігівська, Сумська, Одеська, Херсонська області). Також в цей раз на семінар приїхали представники найбільших сільськогосподарських підприємств Полтавської області та інших регіонів України. Традиційно модератором семінару виступав головний конструктор і засновник компанії «Автогаз Італія» Вальтер Мадреперла.

Унікальною подією на семінарі стала презентація першого в Україні трактора, перекладеного для роботи на зрідженому газі. Партнером проекту виступив агрохолдинг «Астарта-Київ», який надав для переобладнання трактор Fendt. Спільними зусиллями фахівців компаній «Автотранс» та «Автогаз Італія» була здійснена установка обладнання та проведені ходові випробування. Результати переобладнання задовольнили і установників, і замовників. Адже в результаті переобладнання вдалося досягти заміщення дизельного палива зрідженим газом в основних режимах роботи на рівні 20%. При цьому економія становить 19,1-39,3 грн / га в залежності від виду польових робіт. Подібне переобладнання не несе технічних ризиків і не змінює кардинально будова двигуна, тобто транспорт може працювати не тільки на дизельному паливі, так і в двопаливного режимі. Компанія «Автогаз Італія» накопичила значний досвід з переобладнання сільськогосподарської техніки в різних країнах світу. За словами Вальтера Мадреперли, іноземні аграрії давно зрозуміли вигоди подібного переобладнання і успішно експлуатують сільгосптехніку на газу.

Друга частина семінару знайомила установників газобалонного обладнання з новинками в програмному забезпеченні, технічними новаціями в обладнанні «Автогаз Італія» і особливостями настройки ГБО в різних режимах роботи. Установники демонстрували значний інтерес до отриманої інформації, задавали численні запитання і жваво дискутували. Організаторам семінару вдалося зібрати унікальну експертне середовище установників ГБО з різних міст України (всього 35 фахівців). З огляду на, що з кожним наступним семінаром кількість учасників зростає, можна стверджувати, що обладнання «Автогаз Італія» стрімко набуває популярності в різних містах України завдяки його технологічної досконалості і надійності.

Дана подія є знаковою для України, оскільки подібне переобладнання несе значну вигоду для вітчизняних сільгоспвиробників. Використання пропан-бутану, як альтернативного палива дозволить скоротити витрати на паливно-мастильні матеріали, а значить знизити собівартість української с / г продукції, підвищивши її конкурентоспроможність на внутрішньому і зовнішніх ринках збуту. При цьому подібне переобладнання не несе технологічних ризиків, а його вартість окупається протягом одного сезону. Загальновідомо, що в наш час тільки за умови впровадження передових технологій можливо отримати стійкі конкурентні переваги на ринку. У цьому напрямку працюють партнери з компаній «Автотранс» та «Автогаз Італія», впроваджуючи в Україні інновації світового рівня. Партнери не планують зупинятися на досягнутому і планують ще більш амбітні проекти.

Додаткову інформацію щодо переобладнання сільгосптехніки можна отримати в секторі установки ГБО компанії «Автотранс» за тел. 050-405-10-95

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності