Повірка балону ГБО: ціна безпеки – 500 грн на 2 роки

Повірка балону ГБО: ціна безпеки – 500 грн на 2 роки

03.12.2020

Майстри автогазового СТО «Автотранс» рекомендують виконувати опосвідчення (повірку) газового балона раз на 2 роки. Цього ж від водіїв вимагає і законодавство.

Прочитаєте за 2 хв.

Дедалі більше водіїв встановлюють ГБО на авто і використовують газ як основне або альтернативне пальне. Балон ГБО піддається впливу корозії, іржі, регулярному трусу. Щоб не допустити поломки і бути впевненим у безпеці, слід виконувати повірку балону.

Навіщо повіряти балон?

Для власної безпеки. Балон ГБО зроблений з металу і піддається впливу корозії, солей, ударів під час руху. На ньому можуть виникати тріщини та зриви різьби. При тривалому використанні можливе накопичення осаду та іржі. Через деформацію або несправність балон може зламатися, або відбудеться неконтрольований витік.

Кому треба?

Водіям, щоб бути упевненим у безпеці ГБО свого авто. Юридичним особам, щоб мати гарантії безпеки комерційного транспорту.

Процедура повірки

Ми повіряємо балон упродовж доби і надаємо офіційне підтвердження.

Клієнт приїжджає на автогазову СТО «Автотранс». Фахівці візуально оглядають балон на наявність дефектів. Якщо минув термін повірки, балон знімають, від’єднують мультиклапан. Це займає до години.

Повірка балону ГБО триває до 24 годин, найчастіше – робочий день. Під час процедури, авто залишається у власника, водій може пересуватися на бензині/дизелі.

Гарантії

Після повірки, ми ставимо на балоні клеймо з датою опосвідчення і дублюємо цю інформацію в паспорт обладнання.

На балони об’ємом понад 100 л. видаємо паспорт з інформацією про оповірення. Клейма на балонах в цьому випадку не ставляться.

Закон

Перевіряти балони ГБО вимагає і законодавство України. Балони підлягають технічному опосвідченню після монтажу та періодично в процесі експлуатації, відповідно до «Правил будови та безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском».

Також ДСТУ 7434:2013 Колісні транспортні засоби. Вимоги безпеки до конструкції та технічного стану колісних транспортних засобів, двигуни яких працюють на газовому моторному паливі, та методи контролю.

Ціна, контакти

Вартість послуги з оповірення балону ГБО на автогазовому СТО «Автотранс» стартує від 500 грн.

Записатися/проконсультуватися: 0504045159

Полтава, вул. Ковпака, 15

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності