«Премія Кращий механік - 2016»

«Премія Кращий механік - 2016»

21.12.2016

15 грудня в Торгово-промислової палаті в Києві відбулася «Друга Конференція керівників і механіків автосервісу», в рамках якої були вручені нагороди «Премії Кращий механік - 2016».

«Премія Кращий механік - 2016».

15 грудня в Торгово-промислової палаті в Києві відбулася «Друга Конференція керівників і механіків автосервісу», в рамках якої були вручені нагороди «Премії Кращий механік - 2016».

Конференція для фахівців з автосервісу пройшла в досить цікавому форматі. Організатори запросили провідних фахівців з різних областей автобізнесу. Було приділено увагу поняттю «клієнтоорієнтованість», яке все міцніше входить в управління багатьох компаній.

Організатором «Другий конференції керівників і механіків автосервісу» виступив інтернет-ресурс Autobooking.com.

Переможці «Премії Кращий механік - 2016» отримали дипломи і, власне, премію в розмірі 10 000 грн.

У номінації - «Установка і обслуговування ГБО» - Кращим визнано мережу автогазових СТО «Майстерня ГБО», також виділили кращого фахівця в нашій мережі автогазових СТО - Кулинич Валентина, м Полтава.

Керівник сектора ГБО компанії «Автотранс»: «Сучасна індустрія газобалонного обладнання досить високотехнологічна і для того, щоб« йти в ногу з часом »і встановлювати його на сільгосптехніку і комерційний транспорт необхідно постійно підвищувати свій професійний рівень.»

Регіональний представник сектора ГБО компанії «Автотранс» Ігор Лубман: «Коли мова йде про обслуговування клієнтів важливо підтримувати на високому рівні їх задоволеність, починаючи від швидкості установки ГБО на автомобілі, закінчуючи якісним технічним обслуговуванням».

Вітаємо наших колег з перемогою !!! І бажаємо їм розвитку в геометричній прогресії!

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності