Семінар провідного італійського експерта в сфері ГБО

Семінар провідного італійського експерта в сфері ГБО

25.08.2015

Компанії «Автотранс» та «Автогаз Італія» провели спільний семінар, в програмі якого була настройка гбо на дизельних двигунах в різних режимах роботи

Компанії «Автотранс» та «Автогаз Італія» провели спільний семінар, в програмі якого була настройка гбо на дизельних двигунах в різних режимах роботи

Майстри компанії «Автотранс» провели дводенної семінар для фахівців з встановлення та налаштування газобалонного обладнання за участю засновника компанії «Автогаз Італія». Днями в майстерні для установки газобалонного обладнання «Автотранс» був проведений семінар за участю провідного італійського експерта, засновника компанії «Автогаз Італія» Вальтера Мадреперла. Метою семінару було підвищення кваліфікації власних фахівців і партнерів з інших регіонів України. У програму дводенного семінару були включені наступні блоки: освоєння нового програмного забезпечення газобалонного обладнання на бензинові двигуни, настройка гбо на дизельних двигунах в різних режимах роботи та інше. Подібні заходи проводяться для фахівців майстерні регулярно: чи в Італії на базі заводу-виготовлювача або в Україні іноземними експертами.

Даний семінар є наступним етапом співпраці між компаніями «Автотранс» та «Автогаз Італія», яка активно набирає обертів. Зокрема, після відкриття реконструйованої майстерні, компанія «Автотранс» активно освоює український ринок з обладнанням цього італійського виробника. Вже з'явилися перші майстерні-представники в Запорізькій, Дніпропетровській і Харківській областях, фахівці яких були присутні на семінарі. Автовласники гідно оцінили новий рівень сервісу і технічний рівень оновленої майстерні, що відбилося в значному збільшенні потоку клієнтів на встановлення газобалонного обладнання.

Триває пілотний проект з установки газобалонного устаткування на дизельні двигуни, зокрема дане обладнання встановлено і проходить тестування на таких автомобілях, як DAF (Євро-3), МАН (Євро-3), Мерседес (Євро-3). За час експерименту було доведено суттєву фінансову вигоду від встановлення відповідного обладнання. Зокрема, заміщення дизельного палива на скраплений газ становить 24%, коефіцієнт заміщення - 1,02, що дає економію 75 грн. на 100 км і дозволяє окупити обладнання за 100 тис. км пробігу.

Експерти компанії «Автогаз Італія», грунтуючись на досвіді роботи в різних країнах Європи, Південної Америки і Африки здійснюють технічний супровід проекту і дають консультації.

Успішність пілотного проекту дає підстави говорити про готовність майстерні «Автотранс» до переобладнання дизельних автомобілів на замовлення інших підприємств. За словами керівника майстерні, вже сформований портфель замовлень на переобладнання транспортних засобів і найближчим часом фахівці майстерні приступлять до їх виконання. Також в центрі уваги партнерів знаходиться установка і настройка ГБО на сучасні дизельні двигуни сільськогосподарської техніки (John Deere, Fendt, Claas, Case, New Holland та ін.).

З провідними італійськими експертами по газобалонного обладнання Вальтером Мадреперлой мали можливість поспілкуватися відвідувачі експозиції компанії «Автотранс» на Сорочинському ярмарку. Експерт давав вичерпні відповіді на питання автовласників і ділився європейським досвідом з переобладнання транспорту на зріджений газ. Численні відвідувачі експозиції компанії «Автотранс» на Сорочинському ярмарку були вражені технологічними рішеннями, які пропонує компанія на ринку, і які є дуже своєчасними і інноваційними. А якість оформлення експозиції та згуртовану роботу виставкової команди «Автотранс» оцінили організатори ярмарку, нагородивши відповідним дипломом.

Дана подія є показовим в тому плані, що поки більшість підприємств скаржиться на кризові явища в економіці і політичну нестабільність, інші - сприймають зовнішні умови, як виклик і тест на професіоналізм, що в свою чергу виражається в освоєнні нових напрямків діяльності і підвищенні ефективності роботи. Компанія «Автотранс» не зупиняється в розвитку і освоює нові вершини на ринку, так як керівництво компанії непохитно дотримується принципу, що завдяки чіткій постановці цілей і наполегливій праці можна подолати всі випробування. Отримайте детальну інформації щодо установки газобалонного обладнання за телефонами (0532) 518-305, 050-404-51-59, або відвідайте майстерню за адресою: м Полтава, вул. Ковпака, 15 (навпроти танка).

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності