Мережа АЗК Autotrans презентувала флагманський АЗК

Мережа АЗК Autotrans презентувала флагманський АЗК

02.04.2021

2 квітня відбулося святкове відкриття з розіграшем пального.

Прочитаєте за 3 хв.

Новина

Мережа АЗК Autotrans відкрила оновлений АЗК в Полтаві, вул. Ковпака, 15. Об'єкт виконаний в новому дизайні, укомплектований сучасними паливними колонками, збільшеним магазином з власною кухнею і швейцарською кавомашиною. Ці та інші переваги виводять дану АЗК Autotrans в розряд паливних флагманів на всеукраїнському рівні.

Заправка

Оновлена ​​заправка розташована на центральному транспортному маршруті, що робить її зручною і привабливою для водіїв. На АЗК реалізується високооктановий бензин А-100 Euro, А-95, A-92 і дизельне паливо від ВАТ «Мозирський НПЗ» (Білорусь). Також – бензин A-92 українського бренду «Shebel», автогаз від Tengizchevroil LLP (Казахстан).

Пряма мова

«Завдяки збільшеній кількості постів заправки, Autotrans готовий обслуговувати клієнтів без черг навіть в годину пік. Оновлені паливороздавальні колонки дозволяють заправлятися одночасно на всіх постах без втрати тиску як нафтопродуктами, так і газом», – прокоментував Валентин Заворотюк, директор технічного департаменту групи компаній Autotrans.

Магазин

Асортимент магазину нараховує понад 1,2 тис. позицій товарів. Для приготування кави використовується професійна кавомашина Eversys. Це перший апарат такого рівня на АЗК в Україні. У продажу є 5 видів хліба ручної роботи на заквасці, випічка і здоба власного виробництва.

Пряма мова

«Ми підтримуємо регіональних виробників, тому серед групи супутнього товару реалізуємо мед, свіжі фрукти, соки і пастилу. Це так званий тренд «From farm to fork». Тим самим, ми не тільки міняємо культуру сприйняття продукції на АЗК за допомогою продуктів-індикаторів, які є натуральними, вирощеними в сільській місцевості Полтавщини, а й враховуємо світові тренди», –  розповіла Світлана Луценко, директор маркетингу групи компаній Autotrans.

Більше

АЗК Autotrans ребрендується, щоб відповідати запитам найвибагливіших клієнтів. Об'єкт вийшов у світ в чорно-зеленому дизайні з новим лого, написаним латиницею. Зовнішні зміни – це лише частина тих якісних поліпшень, які відбуваються в компанії. У найближчі місяці Autotrans анонсує ще кілька гучних новин для водіїв.

Раніше

У жовтні, 2020, Autotrans відкрив оновлений АЗК на Полтавщині, у м. Глобине. Ось, як це було.

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності