Мережа АЗС «Автотранс» здивувала полтавчан оригінальними солодощами на благодійному ярмарку

Мережа АЗС «Автотранс» здивувала полтавчан оригінальними солодощами на благодійному ярмарку

04.05.2016

Благодійний ярмарок пройшла 2 травня біля Святоуспенського кафедрального собору в Полтаві за участю компанії «Автотранс».

Благодійний ярмарок пройшла 2 травня біля Святоуспенського кафедрального собору в Полтаві за участю компанії «Автотранс».

Організатором ярмарку традиційно є благодійна організація «Полтавський батальйон небайдужих». Варто зазначити, що даний захід носить благодійний характер і всі зібрані кошти від продажу спрямовуються на потреби ПБН. Мережа АЗС «Автотранс» є одним з ключових партнерів даної благодійної організації, але в цей раз компанія виступила в новій для себе ролі - учасника ярмарку. Постійні клієнти компанії «Автотранс» давно знають і люблять фірмові хот-доги, які продаються на об'єктах мережі, але компанія не зупиняється на цьому і йде далі в своїх кулінарних новації. У цей день відвідувачі ярмарку могли спробувати новий унікальний продукт - молекулярне морозиво, а також Мілкшейк і оригінальний лимонад. Полтавцям сподобалися смачні пропозиції компанії, про що свідчила постійна черга біля фірмової намети і задоволені обличчя покупців. Також не обійшлася ця ярмарок і без традиційної роздачі фірмових повітряних куль з логотипом «Автотранс» і «Команди небайдужих», завдяки чому порадували сувенірами майже 2 тис. дітей.

Подібні ярмарки традиційно користуються великою популярністю серед полтавчан, і цього разу не став винятком. Святково одягнені люди заповнили Соборну площу задовго до початку заходу і не розходилися до самого вечора. З огляду на той факт, що благодійний ярмарок носить не тільки розважальний, але і благодійний і патріотичний характер, можна пишатися тим, що полтавчани не залишаються байдужими до тих викликів, які стоять перед нашим народом сьогодні. Майбутнє країни створюється щодня вчинками кожного з нас, і тільки спільними зусиллями нам під силу побудувати сильну процвітаючу Україну, в якій всім нам так хочеться жити. Компанія «Автотранс» та «Команда небайдужих» закликають всіх не залишатися байдужими і вносити свій посильний внесок у цю велику справу.

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності