Відбулася 17-та міжрегіональна виставка «Агропром-Полтава».

Відбулася 17-та міжрегіональна виставка «Агропром-Полтава».

12.11.2019

12-13 листопада у приміщенні виставкової зали МБК відбулася 17-та міжрегіональна виставка «Агропром-Полтава».

Свої надбання представили понад 30 підприємств із 5 областей України.

Під час виставки продемонстровано сільськогосподарську техніку та засоби малої механізації для сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств; зерноочисну техніку; ветеринарні препарати; насіння; засоби захисту рослин та добрива, постачання пального, та його зберігання.

Усі види діяльності групи компаній «Автотранс» були представлені на одному стенді. Фахівці  компаній надали кваліфіковані консультації. Не оминув своєю увагою експозицію «Автотранс» і почесний гість заходу директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації - Фролов Сергій Олександрович його зацікавив комплексний підхід по забезпеченню фермерських господарств та аргрохолдингів якісним пальним гуртом, а також в роздріб, використовуючи талони і смарт-карти мережі АЗК «Автотранс», переведення спеціалізованої сільськогосподарської техніки та автомобілів на більш економічний вид пального – ГАЗ представлений мережею СТО «Автотранс», та сервісним обслуговування великогабаритних автомобілів, яке забезпечує « Автотранс-Сервіс». Він подякував за плідну роботу та висловив сподівання на розширення подальшої співпраці.

В ході проведення виставки  проводились тематичні семінари з  актуальних питань  аграрної галузі, висвітлення  питань щодо всеукраїнської нормативно-грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, оподаткування аграрного сектору та інші.

 

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності