Відбулося офіційне нагородження учасників конкурсу «Краща СТО 2019»

Відбулося офіційне нагородження учасників конкурсу «Краща СТО 2019»

31.10.2019

31 жовтня відбулося офіційне нагородження учасників конкурсу «Краща СТО 2019»

Команда мережі СТО «Автотранс» м. Полтава посіла почесне II  місце серед компаній з встановлення та сервісного обслуговування ГБО по всій Україні!

Для визначення переможців організатори  конкурсу провели жорсткий вибір, спочатку організувавши он-лайн голосування серед клієнтів мереж СТО по всій Україні  і після цього визначивши найкращих  в кожному регіоні України  відправили експертну комісію, яка проводила незалежну оцінку якості та сервісу обслуговування кожного учасника, який вийшов у ІІ тур, завершенням ІІ туру стала потужна конференція з обговорення питань  клієнтоорінтовності та  підвищення стандартів сервісного обслуговування, мотивації персоналу, особливостями техогляду легкових та вантажних машин, розширення ринку електрокарів.

Фінальним акордом ІІ туру стало нагородження учасників  конкурсу «Краща СТО 2019». Слід зазначити, що організатори до самого кінця тримали всіх у  напрузі, адже учасники заздалегідь не були попереджені про визначені призові місця.

Команда мережі СТО «Автотранс» заслужено посіла ІІ почесне місце у рейтингу «Кращих СТО України 2019». Дякуємо усім клієнтам, які прийняли участь у електронному голосуванні і тим самим надали нам можливість і в подальшому приймати участь у змаганні конкурсу на «Кращу СТО», дякуємо за Ваші схвальні відгуки та довіру, дякуємо за те, що залишаєтесь разом з нами!  

В подальшому триватиме обмін досвідом між учасниками конкурсу «Краща СТО», тому команда мережі СТО «Автотранс» продовжуватиме вдосконалення та розширення наданих сервісів для забезпечення найвищого рівня сервісу.

 

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності