Відбувся фінальний  V  етап зі швидкісних кільцевих перегонів UNITED TIME ATTACK SERIES у м. Полтава на картодромі «Лтава».

Відбувся фінальний V етап зі швидкісних кільцевих перегонів UNITED TIME ATTACK SERIES у м. Полтава на картодромі «Лтава».

14.10.2019

13 жовтня відбувся фінальний V етап зі швидкісних кільцевих перегонів UNITED TIME ATTACK SERIES у м. Полтава на картодромі «Лтава».

12 жовтня - за день до початку кільцевих перегонів  відбулася презентація спортивних автомобілів  на Театральній площі м. Полтава. Під час виставки авто організатори  презентували полтавчанам та гостям міста  гоночні автомобілі та надали можливість сфотографуватися  з ними та з пілотами.  Передував презентації яскравий флеш-моб про безпеку дорожнього руху, у якому прийняли участь більше 30 дітей. Флеш-моб спрямований на обізнаність батьків надавати дітям світловідбиваючі елементи для кріплення на одяг, як  основу піклування про безпеку життя кожної дитини  на дорозі.

13 жовтня відбувся заключний етап з кільцевих перегонів  UNITED TIME ATTACK SERIES. У якому прийняли участь 70 пілотів з Полтави, Харкова, Києва, Дніпра, Запоріжжя, Донецька та Сум.

З самого початку перегони розпочалися з запеклої боротьби!   Цей етап змагання став своєрідним випробуванням для пілотів, коло за колом вони демонстрували свою майстерність  та небажання поступатися ані секундою конкурентам! Не виключенням стала і команда «Автотранс»,  яка цього року зайняла IV почесне місце серед учасників перегонів.

Як завжди заправившись високооктановим А98,  вона  увірвалась на трасу під оплески прихильників.  «Коло за колом ми боролись за перемогу,  проте суперники виявились сильнішими. Але ми не  шкодуємо, тому що завжди  приємно боротися з  сильними  суперниками і підвищувати рівень своєї майстерності. Дякуємо усім учасникам за цікаву та напружену боротьбу. Особливу подяку висловлюємо вболівальникам, які з року в рік підтримують нашу команду.  Ваші емоції та підтримка назавжди лишаються у нашому серці! – зазначають учасники команди «Автотранс».

Тож запрошуємо усіх бажаючих приєднатися у світ потужних авто та високих швидкостей наступного року!

 

 

 

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності