Відбувся IV етап зі швидкісних кільцевих перегонів UNITED TIME ATTACK SERIES у  м. Кам’янському на картодромі DniproKart.

Відбувся IV етап зі швидкісних кільцевих перегонів UNITED TIME ATTACK SERIES у м. Кам’янському на картодромі DniproKart.

16.09.2019

Цими вихідними відбувся IV етап зі швидкісних кільцевих перегонів UNITED TIME ATTACK SERIES у м. Кам’янському на картодромі DniproKart.

Цими вихідними відбувся IV етап зі швидкісних кільцевих перегонів UNITED TIME ATTACK SERIES у  м. Кам’янському на картодромі DniproKart.

Обіцяний нами реванш було взято!  Відеозвіт з IV етапу

Як завжди заправившись високооктановим А98, команда «Автотранс»  стрімко ввірвалась в змагання! Вони були сповненні крутими віражами, гуркотом  моторів, шаленими емоціями  та  безліччю стертих шин.

Команда  «Автотранс» на чолі з пілотом Дмитром Білогубцевим посіла ІІІ місце серед найпотужніших автомобілів в класі Super sport і в абсолюті  з кваліфікаційним часом 59,86 сек.   

«Це надає нам можливість потрапити до трійки кращих швидкісних автомобілів DniproKart в даній конфігурації.І в топ 3 рекордів!!!»- зазначає пілот команди «Автотранс» Дмитро Білогубцев.

Велика вдячність команді організаторів за бездоганно проведений етап!

Дякуємо нашим партнерам і нашим клієнтам, які щоденно  приходили  зі своїми родинами на картодром і підтримували наш бойовий дух.

Та усім вболівальникам – Ви найкращі!

До зустрічі вже на фінальному змаганні, яке відбудеться 12-13 жовтня у м. Полтава  на картодромі «Лтава».

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності