Видовищний і незабутній фестиваль Opishnya Slyva Fest  відбувся 14 вересня на Полтавщині у смт Опішня.

Видовищний і незабутній фестиваль Opishnya Slyva Fest відбувся 14 вересня на Полтавщині у смт Опішня.

14.09.2019

Мережа АЗК «Автотранс» яка всебічно сприяє розвитку і відродженню української культури із задоволенням приєдналася до лав помічників - спонсорів фестивалю Opishnya Slyva Fest .

Видовищний і незабутній фестиваль Opishnya Slyva Fest  відбувся 14 вересня на Полтавщині у смт Опішня.

Частували гостей фестивалю крафтовою продукцією виробники з Полтавщини, місцеві ж виробники пропонували страви власного виробництва до яких обов’язково входила слива. Чого тут тільки не було:  і борщі зі сливами, і вареники, і пиріжки і м’ясце, також пригощали слив’янкою.

Особливу увагу організатори  приділили розважальній програмі : тематичні виступи місцевих гуртів, конкурс краси та виступи молодіжних українських гуртів «Мандри» та «Рвані міхи» стали своєрідною родзинкою українського колоритного фестивалю. А всім відомий ведучий Констянтин Грубич провів низку майстер-класів з приготування страв зі сливою.

Мережа АЗК «Автотранс» яка всебічно сприяє розвитку і відродженню української культури  із задоволенням приєдналася до лав помічників - спонсорів фестивалю Opishnya Slyva Fest .

Святковий настрій було забезпечено усім – тисячі повітряних кульок були презентовані  гостям фестивалю.

Проте особливою фішкою став запуск повітряної кулі. Завдяки мережі АЗК «Автотранс»  було здійснено політи на повітряній кулю, яку спеціально  транспортували з іншого міста.  Протягом 2-х годин усі бажаючи могли спостерігати за нічним небом в смт Опішня.

Дякуємо, організаторам за чудове автентичне свято.  Дякуємо гостям та виробникам, без вас ми б не відчули цього колориту. Дякуємо  усім, хто був разом з нами цього погожого суботнього дня.

 До зустрічі наступного року!

 

Поділитися в соц мережах
Інші новини
Програма лояльності